OBO - Bliksemopvanger - 101 J1000
Brutoprijs
2.061,58
per 100
OBO - Bliksemopvanger - 101 J1000
Ons artikelnummer
3042011
Artikelnummer fabrikant
5401970
Type nummer
101 J1000
EAN-code
4012195034810
Lengte/hoogte
1000 mm
Model
Vangstang
Materiaal
Aluminium
Oppervlaktebescherming
Onbehandeld
Aansluiting
Ronde geleider
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
5401970 Vangstang voor FangFix-Junior 1000mm, Alu
• Geschikt voor windbelastingen conform Eurocode 1: NEN-EN 1991-1-4• Ø 10 mm, alu• Zonder schroefdraad• Geschikt voor toepassing in FangFix-Junior
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3042011 |
| Artikelnummer fabrikant | 5401970 |
| EAN-code | 4012195034810 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bliksemopvanger |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | 101 J1000 |
| Omschrijving | Vangstang voor FangFix Junior 1000mm Aluminium |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Lengte/hoogte | 1000 mm |
| Model | Vangstang |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Aansluiting | Ronde geleider |
| Extra spanningsvast geïsoleerde uitvoering | Nee |
| Lengte | 1000 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,181 kg |
| Afmeting verpakking | 1 x 0,04 x 0,025 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2.061,58 per 100 st |
Artikel bevat 1 st