OBO - Bevestigingsklem - FL2-G M10 TG
Brutoprijs
850,75
per 100
OBO - Bevestigingsklem - FL2-G M10 TG
Ons artikelnummer
1146383
Artikelnummer fabrikant
1488082
Type nummer
FL2-G M10 TG
EAN-code
4012195151098
Bevestigingswijze
Schroeven
Aansluitwijze bouwdeel
Schroefdraad
Draadmaat (metrisch)
10
Geschikt voor flensdikte
0 - 20 mm
Scharnierend
Nee
Productomschrijving
1488082 FL2-G DRAAGSCHROEFKLEM FL2-G M10 TG 1488082
Met schroefdraad.Max. aandraaimoment: 18 Nm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1146383 |
| Artikelnummer fabrikant | 1488082 |
| EAN-code | 4012195151098 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bevestigingsklem |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | FL2-G M10 TG |
| Omschrijving | Draagschroefklem met binnendraad M10 0-19mm Smeedbaar gietijzer |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Bevestigingswijze | Schroeven |
| Aansluitwijze bouwdeel | Schroefdraad |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Geschikt voor flensdikte | 0 - 20 mm |
| Scharnierend | Nee |
| Nastelbaar | Nee |
| Materiaal | Gietijzer |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Breukbelasting | 2500 N |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 50 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 7,001 kg |
| Afmeting verpakking | 0,18 x 0,18 x 0,14 m |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 850,75 per 100 st |
Artikel bevat 1 st