OBO - Bevestigingsklem - CPC M6x11
Brutoprijs
301,37
per 100
OBO - Bevestigingsklem - CPC M6x11
Ons artikelnummer
2682559
Artikelnummer fabrikant
1483991
Type nummer
CPC M6x11
EAN-code
4012196503070
Draadmaat (metrisch)
6
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Lamellaire zink/aluminium coating
Breukbelasting
220 N
Productomschrijving
1483991 AFDEKPROFIELKLEM M6X11MM, ST
Plafondprofielklem met schroefdraadbout
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2682559 |
| Artikelnummer fabrikant | 1483991 |
| EAN-code | 4012196503070 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bevestigingsklem |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | CPC M6x11 |
| Omschrijving | Afdekprofielklem met draadbout M6x11mm Staal Zinklamel |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Lamellaire zink/aluminium coating |
| Breukbelasting | 220 N |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,001 kg |
| Afmeting verpakking | 0,26 x 0,194 x 0,058 m |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 301,37 per 100 st |
Artikel bevat 1 st