OBO - Basiselement voor overspanningsafleider - MB 1+NPE+FS
Brutoprijs
207,34
OBO - Basiselement voor overspanningsafleider - MB 1+NPE+FS
Ons artikelnummer
3041739
Artikelnummer fabrikant
5096651
Type nummer
MB 1+NPE+FS
EAN-code
4012195415787
Montagewijze
DIN-rail 35 mm
Met meldcontact
Ja
Productomschrijving
5096651 MultiBase 1 + NPE met optisch signaal 1+NPE+FS
• Passend op V 25-B+C, V 20-C en V10-C• Voorgemonteerd en aansluitklaar• Multifunctionele klemmen voor comfortabele verbinding met standaard inbouwapparatuur• Modules 180 graden draaibaar• Met potentiaalvrij contact, voor functiebewaking• 3+1-beveiligingsschakeling voor TN-S- en TT-netwerksystemen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3041739 |
| Artikelnummer fabrikant | 5096651 |
| EAN-code | 4012195415787 |
| Artikelklasse (ETIM) | Basiselement voor overspanningsafleider |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | MB 1+NPE+FS |
| Omschrijving | MultiBase 1 + NPE met optisch signaal 1+NPE+FS |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Met meldcontact | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,14 kg |
| Afmeting verpakking | 0,092 x 0,067 x 0,042 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 207,34 per 1 st |
Artikel bevat 1 st