OBO - Basiselement voor overspanningsafleider - MB 1+FS
Brutoprijs
163,52
OBO - Basiselement voor overspanningsafleider - MB 1+FS
Ons artikelnummer
3041737
Artikelnummer fabrikant
5096649
Type nummer
MB 1+FS
EAN-code
4012195415749
Montagewijze
DIN-rail 35 mm
Met meldcontact
Ja
Productomschrijving
5096649 MultiBase 1-polig met optische signaal 1-polig+FS
• Passend op V 25-B+C, V 20-C en V10-C• Voorgemonteerd en aansluitklaar• Multifunctionele klemmen voor comfortabele verbinding met standaard inbouwapparatuur• Modules 180 graden draaibaar• Met potentiaalvrij contact, voor functiebewaking
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3041737 |
| Artikelnummer fabrikant | 5096649 |
| EAN-code | 4012195415749 |
| Artikelklasse (ETIM) | Basiselement voor overspanningsafleider |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | MB 1+FS |
| Omschrijving | MultiBase 1-polig met optische signaal 1-polig+FS |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Met meldcontact | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,103 kg |
| Afmeting verpakking | 0,092 x 0,067 x 0,042 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 163,52 per 1 st |
Artikel bevat 1 st