OBO - Balkklem C-model - TKS-L-25 FT
Brutoprijs
43,64
OBO - Balkklem C-model - TKS-L-25 FT
Ons artikelnummer
1235279
Artikelnummer fabrikant
6355808
Type nummer
TKS-L-25 FT
EAN-code
4012196579075
Geschikt voor flensdikte
15 - 15 mm
Draadmaat (metrisch)
10
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Thermisch verzinkt (Hot-dip)
Breukbelasting
10000 N
Productomschrijving
6355808 TKS-L-25 FT SPANTKLAUW SPANTKLAUW M10x50 TV
Spanklem met zeskantmoer voor de directe bevestiging van constructies aan flenzen van stalen dragers.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1235279 |
| Artikelnummer fabrikant | 6355808 |
| EAN-code | 4012196579075 |
| Artikelklasse (ETIM) | Balkklem C-model |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | TKS-L-25 FT |
| Omschrijving | Spanklauw lichte uitvoering met combimoer M10x50 Staal thermisch verzi |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Geschikt voor flensdikte | 15 - 15 mm |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Breukbelasting | 10000 N |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4,001 kg |
| Afmeting verpakking | 0,195 x 0,138 x 0,083 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 43,64 per 1 st |
Artikel bevat 1 st