OBO - Balkklem C-model - KWH 15 FT
Brutoprijs
113,25
OBO - Balkklem C-model - KWH 15 FT
Ons artikelnummer
3044734
Artikelnummer fabrikant
6355056
Type nummer
KWH 15 FT
EAN-code
4012196194599
Geschikt voor flensdikte
12 - 12 mm
Draadmaat (metrisch)
12
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Thermisch verzinkt (Hot-dip)
Breukbelasting
5700 N
Productomschrijving
6355056 Klemhoek met haakschroef, h = 15 mm 60x50, St, FT
Klemhaak met hakenkopbout type KWH voor de bevestiging in een montagerail type CPS 5.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3044734 |
| Artikelnummer fabrikant | 6355056 |
| EAN-code | 4012196194599 |
| Artikelklasse (ETIM) | Balkklem C-model |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | KWH 15 FT |
| Omschrijving | Klemhoek met haakschroef, h = 15 mm 60x50 Staal thermisch verzinkt zin |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Geschikt voor flensdikte | 12 - 12 mm |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Breukbelasting | 5700 N |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 7,641 kg |
| Afmeting verpakking | 0,135 x 0,075 x 0,088 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 113,25 per 1 st |
Artikel bevat 1 st