OBO - Balkklem C-model - KL1 20 S FT
Brutoprijs
24,29
OBO - Balkklem C-model - KL1 20 S FT
Ons artikelnummer
3044732
Artikelnummer fabrikant
6354122
Type nummer
KL1 20 S FT
EAN-code
4012196194414
Draadmaat (metrisch)
10
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Thermisch verzinkt (Hot-dip)
Productomschrijving
6354122 Klemlas voor stalen drager 20 mm 60x50, St, FT
Klemplaat type KL1 ter bevestiging van lichte draagconstructies aan flenzen van stalen dragers.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3044732 |
| Artikelnummer fabrikant | 6354122 |
| EAN-code | 4012196194414 |
| Artikelklasse (ETIM) | Balkklem C-model |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | KL1 20 S FT |
| Omschrijving | Klemlas voor stalen drager 20 mm 60x50 Staal thermisch verzinkt zink |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,539 kg |
| Afmeting verpakking | 0,092 x 0,092 x 0,077 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 24,29 per 1 st |
Artikel bevat 1 st