OBO - Apparaatoverspanningbeveiliging - VF24-AC/DC 5097607 47218
OBO - Apparaatoverspanningbeveiliging - VF24-AC/DC
Brutoprijs 200,59
OBO - Apparaatoverspanningbeveiliging - VF24-AC/DC 5097607 1081716
OBO - Apparaatoverspanningbeveiliging - VF24-AC/DC 5097607 1078784
Ons artikelnummer
Artikelnummer fabrikant
Type nummer
VF24-AC/DC
EAN-code
Montagewijze
DIN-rail 35 mm
Nom. spanning AC
24 V
Nom. spanning DC
24 V
Max. continuspanning AC
34 V
Max. continuspanning DC
46 V
200,59
Brutoprijs 200,59
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 9 werkdagen
Productomschrijving
5097607 VF24-AC/DC BLIKSEM- BARRIERE 24V AC/DC 24V AC
Overspanningsbeveiliging / netfijnbeveiliging type 3 conform NEN-EN-IEC 61643-11 • Geschikt voor gelijk- en wisselspanningssystemen• Met optische functie-indicatie• Met montagevriendelijke, schroefloze aansluitklemmen• In plaatsbesparende 17,5 mm rastermaat• Y-schakeling Toepassing: universele toepassing op 35 mm DIN-rail in iedere standaard verdelerkast.
EAN-code 4012195578123
Artikelklasse (ETIM) Apparaatoverspanningbeveiliging
Merk OBO
Serie
Type nummer VF24-AC/DC
Omschrijving Bliksembarrière voor AC en DC 24V AC
Land van Oorsprong HU
Technisch
Montagewijze DIN-rail 35 mm
Nom. spanning AC 24 V
Nom. spanning DC 24 V
Max. continuspanning AC 34 V
Max. continuspanning DC 46 V
Nom. belastingsstroom 20 A
Nom. ontladingsstootstroom (8/20) (L-N) 0.7 kA
Totale ontladingsstootstroom (8/20) (L+N-PE) 2 kA
Veiligheidsniveau 0.13 kV
Aantal polen 3
Met meldcontact Nee
Signalering op apparaat Optisch
Max. aderdoorsnede star (massief/meerdraads) 2.5 mm²
Max. aderdoorsnede soepel 2.5 mm²