OBO - Apparaatoverspanningbeveiliging - VF230-AC-FS 5097858 38054
OBO - Apparaatoverspanningbeveiliging - VF230-AC-FS
Brutoprijs 275,64
OBO - Apparaatoverspanningbeveiliging - VF230-AC-FS 5097858 1081718
OBO - Apparaatoverspanningbeveiliging - VF230-AC-FS 5097858 1081539
Ons artikelnummer
Artikelnummer fabrikant
Type nummer
VF230-AC-FS
EAN-code
Montagewijze
DIN-rail 35 mm
Nom. spanning AC
230 V
Max. continuspanning AC
255 V
Nom. belastingsstroom
20 A
Nom. ontladingsstootstroom (8/20) (L-N)
2.5 kA
275,64
Brutoprijs 275,64
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 4 werkdagen
Productomschrijving
5097858 VF230-AC-FS
Overspanningsbeveiliging netfijnbeveiliging type 3 conform NEN-EN-IEC 61643-11 met extern contact • Met extern contact, potentiaalvrij wisselcontact, voor functiebewaking• Geschikt voor AC wisselspanningssystemen• Met optische functie-indicatie• Met montagevriendelijke, schroefloze aansluitklemmen• In plaatsbesparende 17,5 mm rastermaat• Y-schakeling Toepassing: universele toepassing op 35 mm DIN-rail in standaard verdelerkast.
EAN-code 4012195578215
Artikelklasse (ETIM) Apparaatoverspanningbeveiliging
Merk OBO
Serie
Type nummer VF230-AC-FS
Omschrijving Bliksembarrière met signalering 230V AC
Land van Oorsprong HU
Technisch
Montagewijze DIN-rail 35 mm
Nom. spanning AC 230 V
Max. continuspanning AC 255 V
Nom. belastingsstroom 20 A
Nom. ontladingsstootstroom (8/20) (L-N) 2.5 kA
Totale ontladingsstootstroom (8/20) (L+N-PE) 7 kA
Veiligheidsniveau 1 kV
Veiligheidsniveau L-N 1000 kV
Veiligheidsniveau L-PE/N-PE 1.4 kV
Aantal polen 3
Met meldcontact Ja
Signalering op apparaat Optisch
Max. aderdoorsnede star (massief/meerdraads) 2.5 mm²
Max. aderdoorsnede soepel 2.5 mm²