OBO - Apparaatoverspanningbeveiliging - VF230-AC/DC 5097650 63730
OBO - Apparaatoverspanningbeveiliging - VF230-AC/DC
Brutoprijs 211,62
OBO - Apparaatoverspanningbeveiliging - VF230-AC/DC 5097650 1081717
OBO - Apparaatoverspanningbeveiliging - VF230-AC/DC 5097650 1078784
Ons artikelnummer
Artikelnummer fabrikant
Type nummer
VF230-AC/DC
EAN-code
Montagewijze
DIN-rail 35 mm
Nom. spanning AC
230 V
Nom. spanning DC
230 V
Max. continuspanning AC
255 V
Max. continuspanning DC
350 V
211,62
Brutoprijs 211,62
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 4 werkdagen
Productomschrijving
VF230-AC/DC 5097650 FIJNBEVEILIGING 230V 2-POLIG
Overspanningsbeveiliging / netfijnbeveiliging type 3 conform NEN-EN-IEC 61643-11 • Geschikt voor gelijk- en wisselspanningssystemen• Met optische functie-indicatie• Met montagevriendelijke, schroefloze aansluitklemmen• In plaatsbesparende 17,5 mm rastermaat• Y-schakeling Toepassing: universele toepassing op 35 mm DIN-rail in iedere standaard verdelerkast.
EAN-code 4012195578161
Artikelklasse (ETIM) Apparaatoverspanningbeveiliging
Merk OBO
Serie
Type nummer VF230-AC/DC
Omschrijving Bliksembarrière voor AC en DC 230V AC
Land van Oorsprong HU
Technisch
Montagewijze DIN-rail 35 mm
Nom. spanning AC 230 V
Nom. spanning DC 230 V
Max. continuspanning AC 255 V
Max. continuspanning DC 350 V
Nom. belastingsstroom 20 A
Nom. ontladingsstootstroom (8/20) (L-N) 2.5 kA
Totale ontladingsstootstroom (8/20) (L+N-PE) 7 kA
Veiligheidsniveau 1.4 kV
Veiligheidsniveau L-N 1 kV
Aantal polen 3
Met meldcontact Nee
Signalering op apparaat Optisch
Max. aderdoorsnede star (massief/meerdraads) 2.5 mm²
Max. aderdoorsnede soepel 2.5 mm²