OBO - Aftakstuk kabelladder - SLAA 1160 R3 FT
Brutoprijs
1.381,36
OBO - Aftakstuk kabelladder - SLAA 1160 R3 FT
Ons artikelnummer
4205802
Artikelnummer fabrikant
6225960
Type nummer
SLAA 1160 R3 FT
EAN-code
4012196445660
Uitvoering zijligger
Vlak profiel (strip)
Uitvoeringsvorm sport
Profiel geperforeerd
Kabelladder-aftakbreedte
600 mm
Geschikt voor kabelladderhoogte
110 mm
Binnenstraal
300 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
6225960 AANBOUW T-STUK VOOR KA
Aanbouw-T-stuk, horizontaal met gelaste sporten, voor alle types kabelladder met een zijhoogte van 110 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4205802 |
| Artikelnummer fabrikant | 6225960 |
| EAN-code | 4012196445660 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aftakstuk kabelladder |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | SLAA 1160 R3 FT |
| Omschrijving | Add-on tee for cable ladder 110x600 Staal thermisch verzinkt zink |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Uitvoering zijligger | Vlak profiel (strip) |
| Uitvoeringsvorm sport | Profiel geperforeerd |
| Kabelladder-aftakbreedte | 600 mm |
| Geschikt voor kabelladderhoogte | 110 mm |
| Binnenstraal | 300 mm |
| Model | Zonder verbinder |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Kleur | Zink |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 1,45 x 0,456 x 0,11 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.381,36 per 1 st |
Artikel bevat 1 st