OBO - Afdekplaat vloerzuil/vloerpot - DTP UH1 B
Brutoprijs
39,32
OBO - Afdekplaat vloerzuil/vloerpot - DTP UH1 B
Ons artikelnummer
4115282
Artikelnummer fabrikant
7368492
Type nummer
DTP UH1 B
EAN-code
4012197276225
Lengte afdekplaat
49 mm
Toepassing
Vloerpot
Aantal enkelvoudige uitsparingen
1
Aantal tweevoudige uitsparingen
0
Aantal drievoudige uitsparingen
0
Productomschrijving
7368492 DATAPLAAT VOOR UDHOME-
Montagedrager voor de bevestiging van twee data-outlets van het type A: AMP TYCO: Standaard 110Connect, SL Serie 110Connect en Toolless, AMP-Twist ; Brand-Rex: niet afgeschermd; GG45; TKM RJ MOD; Nexans: LANmark met adapterclip; Siemon CAT6; 3M K6 en K10. Afmeting van de montage-opening in mm: 20,10 x 14,80.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4115282 |
| Artikelnummer fabrikant | 7368492 |
| EAN-code | 4012197276225 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekplaat vloerzuil/vloerpot |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | DTP UH1 B |
| Omschrijving | Dataplaat voor UDHOME-ONE type B 38x46x1,5 Roestvast staal |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Lengte afdekplaat | 49 mm |
| Toepassing | Vloerpot |
| Aantal enkelvoudige uitsparingen | 1 |
| Aantal tweevoudige uitsparingen | 0 |
| Aantal drievoudige uitsparingen | 0 |
| Aantal CEE/perilex uitsparingen | 0 |
| Aantal vierkante uitsparingen | 0 |
| Aantal ronde uitsparingen | 0 |
| Aantal ovale uitsparingen | 0 |
| Installatietechniek | Overig |
| Bevestigingswijze | Klemmen (snap) |
| Blindplaat | Nee |
| Met indicatieveld | Nee |
| Geschikt voor opdrukveld | Nee |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,018 kg |
| Afmeting verpakking | 0,15 x 0,15 x 0,03 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 39,32 per 1 st |
Artikel bevat 1 st