nVent RAYCHEM - Verwarmingskabel - 10BTV2-CT
Ons artikelnummer
2686591
Artikelnummer fabrikant
567513-000
Type nummer
10BTV2-CT
EAN-code
5017455001037
Productomschrijving
351-0220040 ZELFREGELENDE VERWARMINGSKABEL
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2686591 |
| Artikelnummer fabrikant | 567513-000 |
| EAN-code | 5017455001037 |
| Artikelklasse (ETIM) | Verwarmingskabel |
| Merk | nVent RAYCHEM |
| Serie | |
| Type nummer | 10BTV2-CT |
| Omschrijving | Zelfregelende verwarmingskabel, 230V. 29W/m. bij 10gr.C |
| Land van Oorsprong |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Meter van 1 m |
| Minimale bestelafname | 1 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4.295,00 per 100 m |