nVent RAYCHEM - NVent Raychem 7BSA2-DR Verwarmingskabel
Ons artikelnummer
3407240
Artikelnummer fabrikant
P000002272
Type nummer
NVent Raychem 7BSA2-DR Verwarmingskabel
EAN-code
5414506021110
Productomschrijving
NVENT RAYCHEM 7BSA2-DR VERWARMINGSKABEL P000002272
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3407240 |
| Artikelnummer fabrikant | P000002272 |
| EAN-code | 5414506021110 |
| Artikelklasse (ETIM) | - |
| Merk | nVent RAYCHEM |
| Serie | |
| Type nummer | NVent Raychem 7BSA2-DR Verwarmingskabel |
| Omschrijving | |
| Land van Oorsprong |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 m |
| Minimale bestelafname | 1 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 24,74 per 1 m |
Artikel bevat 1 m