nVent Hoffman - Zijwand/achterwand voor kast/lessenaar - SPMS1805-316
Brutoprijs
740,00
nVent Hoffman - Zijwand/achterwand voor kast/lessenaar - SPMS1805-316
Ons artikelnummer
2101588
Artikelnummer fabrikant
SPMS1805-316
Type nummer
SPMS1805-316
EAN-code
8713574192140
Geschikt als zijwand
Ja
Geschikt als achterwand
Nee
Breedte
500 mm
Hoogte
1.8 mm
Materiaal
Roestvaststaal (RVS)
Productomschrijving
SPMS1805-316 ZIJPAN. 1800X500 ZIJPANELEN 1800X500
Zijpanelen, 1800x500, Roestvaststaal 316
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2101588 |
| Artikelnummer fabrikant | SPMS1805-316 |
| EAN-code | 8713574192140 |
| Artikelklasse (ETIM) | Zijwand/achterwand voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Roestvaststaal |
| Type nummer | SPMS1805-316 |
| Omschrijving | Zijpanelen, 1800x500 |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Geschikt als zijwand | Ja |
| Geschikt als achterwand | Nee |
| Breedte | 500 mm |
| Hoogte | 1.8 mm |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Met slot | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 2 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 22 kg |
| Afmeting verpakking | 0,06 x 0,53 x 1,85 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 740,00 per 1 st |
Artikel bevat 2 st