nVent Hoffman - Verwarmingselement (kast/lessenaar) - EHG060
Brutoprijs
124,00
nVent Hoffman - Verwarmingselement (kast/lessenaar) - EHG060
Ons artikelnummer
1036082
Artikelnummer fabrikant
EHG060
Type nummer
EHG060
EAN-code
8713574005440
Meetvermogen
60 W
Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz
110 - 250 V
Spanningstype
AC
Breedte
70 mm
Met ventilator
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
EHG060 ANTI CONDENS ELEMENT
Verwarming 60W, 110-250V
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1036082 |
| Artikelnummer fabrikant | EHG060 |
| EAN-code | 8713574005440 |
| Artikelklasse (ETIM) | Verwarmingselement (kast/lessenaar) |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Algemene Accessoires |
| Type nummer | EHG060 |
| Omschrijving | Verwarming 60W, 110-250V |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Meetvermogen | 60 W |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 110 - 250 V |
| Spanningstype | AC |
| Breedte | 70 mm |
| Met ventilator | Nee |
| Met ruimtethermostaat | Nee |
| Continu verwarmingsvermogen bij 20°C | 60 W |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 175 mm |
| Diepte | 50 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,45 kg |
| Afmeting verpakking | 0,07 x 0,08 x 0,2 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 124,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st