nVent Hoffman - Verwarmingselement (kast/lessenaar) - EHG030
Brutoprijs
94,90
nVent Hoffman - Verwarmingselement (kast/lessenaar) - EHG030
Ons artikelnummer
1036081
Artikelnummer fabrikant
EHG030
Type nummer
EHG030
EAN-code
8713574005426
Meetvermogen
30 W
Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz
110 - 250 V
Spanningstype
AC
Breedte
70 mm
Met ventilator
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
EHG030 230VAC 30W 70X50X 65MM ANTI-CONDENS VERWARMINGSELEMEN
Verwarming 30W, 110-250V
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1036081 |
| Artikelnummer fabrikant | EHG030 |
| EAN-code | 8713574005426 |
| Artikelklasse (ETIM) | Verwarmingselement (kast/lessenaar) |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Algemene Accessoires |
| Type nummer | EHG030 |
| Omschrijving | Verwarming 30W, 110-250V |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Meetvermogen | 30 W |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 110 - 250 V |
| Spanningstype | AC |
| Breedte | 70 mm |
| Met ventilator | Nee |
| Met ruimtethermostaat | Nee |
| Continu verwarmingsvermogen bij 20°C | 30 W |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 100 mm |
| Diepte | 50 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,25 kg |
| Afmeting verpakking | 0,07 x 0,09 x 0,13 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 94,90 per 1 st |
Artikel bevat 1 st