nVent Hoffman - Ventilatieplaat (kast/lessenaar) - EFCS50-60
Ons artikelnummer
1144718
Artikelnummer fabrikant
EFCS50-60
Type nummer
EFCS50-60
EAN-code
8713574115163
Geschikt voor bouwdiepte kast
100 mm
Hoogte
375 mm
Breedte
275 mm
Voor max. aantal ventilatoren
0
Materiaal
Roestvaststaal (RVS)
Productomschrijving
EFCS50-60 VENTILATOR BESCH.KAP BESCHERMINGSKAP RVS304
Beschermkap, 450x350x100, SS304, EF(A) 500/700
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1144718 |
| Artikelnummer fabrikant | EFCS50-60 |
| EAN-code | 8713574115163 |
| Artikelklasse (ETIM) | Ventilatieplaat (kast/lessenaar) |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Roestvaststaal |
| Type nummer | EFCS50-60 |
| Omschrijving | Beschermkap, 450x350x100 |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 100 mm |
| Hoogte | 375 mm |
| Breedte | 275 mm |
| Voor max. aantal ventilatoren | 0 |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Met ingebouwd filter | Nee |
| Montagewijze | Schroefbevestiging |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,84 kg |
| Afmeting verpakking | 0,1 x 0,35 x 0,45 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 285,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st