nVent Hoffman - Venster (kast/lessenaar) - EXWK2315SS6
Brutoprijs
1.411,00
nVent Hoffman - Venster (kast/lessenaar) - EXWK2315SS6
Ons artikelnummer
4127540
Artikelnummer fabrikant
EXWK2315SS6
Type nummer
EXWK2315SS6
EAN-code
8713574246867
Hoogte
648 mm
Diepte
36 mm
Breedte
445 mm
Materiaal ruit
Glas
Scharnierend
Nee
Productomschrijving
EXWK2315SS6 RAAMKITS, 584 X 38
Raamkits, 584x381
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4127540 |
| Artikelnummer fabrikant | EXWK2315SS6 |
| EAN-code | 8713574246867 |
| Artikelklasse (ETIM) | Venster (kast/lessenaar) |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Roestvaststaal |
| Type nummer | EXWK2315SS6 |
| Omschrijving | Raamkits, 584 x 381 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Hoogte | 648 mm |
| Diepte | 36 mm |
| Breedte | 445 mm |
| Materiaal ruit | Glas |
| Scharnierend | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 7,26 kg |
| Afmeting verpakking | 0,076 x 0,711 x 0,508 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.411,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st