nVent Hoffman - Thermostaat/hygrostaat (kast/lessenaar) - EFR201
Brutoprijs
20,90
nVent Hoffman - Thermostaat/hygrostaat (kast/lessenaar) - EFR201
Ons artikelnummer
1068606
Artikelnummer fabrikant
EFR201
Type nummer
EFR201
EAN-code
8713574121966
Nom. (meet)spanning
250 V
Nom. (meet)stroom In
10 A
Montagewijze
Klembevestiging
Met digitale aflezing
Nee
Productomschrijving
EFR201 THERMOSTAAT 150-230VAC
Thermostaat NO vast
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1068606 |
| Artikelnummer fabrikant | EFR201 |
| EAN-code | 8713574121966 |
| Artikelklasse (ETIM) | Thermostaat/hygrostaat (kast/lessenaar) |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Algemene Accessoires |
| Type nummer | EFR201 |
| Omschrijving | Thermostaat NO vast |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Nom. (meet)stroom In | 10 A |
| Montagewijze | Klembevestiging |
| Met digitale aflezing | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,05 kg |
| Afmeting verpakking | 0,04 x 0,05 x 0,06 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 20,90 per 1 st |
Artikel bevat 1 st