nVent Hoffman - Schakelkast leeg - EXE504021SS61E
Brutoprijs
745,00
nVent Hoffman - Schakelkast leeg - EXE504021SS61E
Ons artikelnummer
4127526
Artikelnummer fabrikant
EXE504021SS61E
Type nummer
EXE504021SS61E
EAN-code
8713574247239
Hoogte
500 mm
Diepte
210 mm
Breedte
400 mm
Materiaal
Roestvaststaal (RVS)
Uitvoering oppervlakte
Onbehandeld
Productomschrijving
EXE504021SS61E WANDMONTAGE EX,
Wandmontage Ex,500x400x210,Zonex Ex e,roestv. 316L,IP66,1 slot,vertica
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4127526 |
| Artikelnummer fabrikant | EXE504021SS61E |
| EAN-code | 8713574247239 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelkast leeg |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Roestvaststaal |
| Type nummer | EXE504021SS61E |
| Omschrijving | Wandmontage Ex, 500x400x210 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Hoogte | 500 mm |
| Diepte | 210 mm |
| Breedte | 400 mm |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Met montageplaat | Ja |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Ja |
| Aantal sloten | 1 |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor metrische montage | Ja |
| Geschikt voor buitenopstelling | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met hellend dak | Nee |
| Slagvastheid | IK08 |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (V4A) |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 16,3 kg |
| Afmeting verpakking | 0,21 x 0,4 x 0,5 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 745,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st