nVent Hoffman - Profiel voor kast/lessenaar - CLS500
Brutoprijs
118,00
nVent Hoffman - Profiel voor kast/lessenaar - CLS500
Ons artikelnummer
1147695
Artikelnummer fabrikant
CLS500
Type nummer
CLS500
EAN-code
8713574107892
Model
Systeemgebonden
Materiaal
Staal
Uitvoering oppervlakte
Onbehandeld
Lengte
500 mm
Traploze bevestiging
Nee
Productomschrijving
CLS.500 ADAPTERPROFIEL (6ST) VOOR HET LUTZE SYSTEEM
Lütze profielen, 500, verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1147695 |
| Artikelnummer fabrikant | CLS500 |
| EAN-code | 8713574107892 |
| Artikelklasse (ETIM) | Profiel voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Vloerstaande kasten |
| Type nummer | CLS500 |
| Omschrijving | Lütze profielen, 500 |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Model | Systeemgebonden |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Lengte | 500 mm |
| Traploze bevestiging | Nee |
| Montagewijze | Schroefbevestiging |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 6 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,9 kg |
| Afmeting verpakking | 0,52 x 0,1 x 0,09 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 118,00 per 1 st |
Artikel bevat 6 st