nVent Hoffman - Profiel voor kast/lessenaar - CLPF1600
Ons artikelnummer
2099888
Artikelnummer fabrikant
CLPF1600
Type nummer
CLPF1600
EAN-code
8713574086715
Model
Systeemgebonden
Materiaal
Staal
Uitvoering oppervlakte
Onbehandeld
Lengte
1.6 mm
Traploze bevestiging
Nee
Productomschrijving
CLPF1600 MONTAGEPROF. 1600 MONTAGEPROFIEL 1600
Click-in-profiel, 1600, verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2099888 |
| Artikelnummer fabrikant | CLPF1600 |
| EAN-code | 8713574086715 |
| Artikelklasse (ETIM) | Profiel voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Vloerstaande kasten |
| Type nummer | CLPF1600 |
| Omschrijving | Click-in-profiel, 1600 |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Model | Systeemgebonden |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Lengte | 1.6 mm |
| Traploze bevestiging | Nee |
| Montagewijze | Schroefbevestiging |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 4 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 5,7 kg |
| Afmeting verpakking | 0,05 x 1,6 x 0,05 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 147,00 per 1 st |
Artikel bevat 4 st