nVent Hoffman - Montageplaat voor kast/lessenaar - UMPZ640
Brutoprijs
22,00
nVent Hoffman - Montageplaat voor kast/lessenaar - UMPZ640
Ons artikelnummer
1141637
Artikelnummer fabrikant
UMPZ640
Type nummer
UMPZ640
EAN-code
8713574100466
Hoogte
615 mm
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Verzinkt
Breedte
415 mm
Geperforeerd
Nee
Productomschrijving
UMPZ640 MONTAGEPL. 550X350 STALEN MONTAGEPLAAT
Montageplaat, 615x415, Verzinkt staal
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1141637 |
| Artikelnummer fabrikant | UMPZ640 |
| EAN-code | 8713574100466 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montageplaat voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Polyester |
| Type nummer | UMPZ640 |
| Omschrijving | Montageplaat, 615x415 |
| Land van Oorsprong | BE |
Technisch
| Hoogte | 615 mm |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Verzinkt |
| Breedte | 415 mm |
| Geperforeerd | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Levertermijn op aanvraag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,9 kg |
| Afmeting verpakking | 0,003 x 0,368 x 0,578 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 22,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st