nVent Hoffman - Montageplaat voor kast/lessenaar - MP2012
Brutoprijs
274,00
nVent Hoffman - Montageplaat voor kast/lessenaar - MP2012
Ons artikelnummer
1144535
Artikelnummer fabrikant
MP2012
Type nummer
MP2012
EAN-code
8713574067929
Hoogte
1894 mm
Materiaal
Staal
Breedte
1094 mm
Productomschrijving
MP2012 MONTAGEPLAAT 1894X1094 GEGALVANISEERD
Montageplaat, 2000x1200, Verzinkt staal
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1144535 |
| Artikelnummer fabrikant | MP2012 |
| EAN-code | 8713574067929 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montageplaat voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Vloerstaande kasten |
| Type nummer | MP2012 |
| Omschrijving | Montageplaat, 2000x1200 |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Hoogte | 1894 mm |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 1094 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 46,75 kg |
| Afmeting verpakking | 0,026 x 1,26 x 2,1 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 274,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st