nVent Hoffman - Montageplaat voor kast/lessenaar - MP2010
Brutoprijs
243,00
nVent Hoffman - Montageplaat voor kast/lessenaar - MP2010
Ons artikelnummer
2101082
Artikelnummer fabrikant
MP2010
Type nummer
MP2010
EAN-code
8713574067912
Hoogte
1894 mm
Materiaal
Staal
Breedte
894 mm
Productomschrijving
MP2010 MONTAGEPLAAT 2000X1000 MONTAGEPLAAT 2000X1000
Montageplaat, 2000x1000, Verzinkt staal
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2101082 |
| Artikelnummer fabrikant | MP2010 |
| EAN-code | 8713574067912 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montageplaat voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Vloerstaande kasten |
| Type nummer | MP2010 |
| Omschrijving | Montageplaat, 2000x1000 |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Hoogte | 1894 mm |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 894 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 39,5 kg |
| Afmeting verpakking | 0,026 x 1,05 x 2,1 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 243,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st