nVent Hoffman - Montageplaat voor kast/lessenaar - MP1608
Brutoprijs
179,00
nVent Hoffman - Montageplaat voor kast/lessenaar - MP1608
Ons artikelnummer
2101072
Artikelnummer fabrikant
MP1608
Type nummer
MP1608
EAN-code
8713574067820
Hoogte
1.6 mm
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Verzinkt
Breedte
694 mm
Geperforeerd
Nee
Productomschrijving
MP1608 MONTAGEPLAAT 1600X800 MONTAGEPLAAT 1600X800
Montageplaat, 1600x800, Verzinkt staal
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2101072 |
| Artikelnummer fabrikant | MP1608 |
| EAN-code | 8713574067820 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montageplaat voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Vloerstaande kasten |
| Type nummer | MP1608 |
| Omschrijving | Montageplaat, 1600x800 |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Hoogte | 1.6 mm |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Verzinkt |
| Breedte | 694 mm |
| Geperforeerd | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 24,55 kg |
| Afmeting verpakking | 0,04 x 0,84 x 1,68 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 179,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st