nVent Hoffman - Montageplaat voor kast/lessenaar - GCPZ16
Brutoprijs
246,00
nVent Hoffman - Montageplaat voor kast/lessenaar - GCPZ16
Ons artikelnummer
2100576
Artikelnummer fabrikant
GCPZ16
Type nummer
GCPZ16
EAN-code
8713574194090
Hoogte
790 mm
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Verzinkt
Breedte
1.6 mm
Geperforeerd
Nee
Productomschrijving
GCPZ16 MONTAGEPLAAT 1600 MONTAGEPLAAT 1600
Montageplaat, 1600, Verzinkt staal
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2100576 |
| Artikelnummer fabrikant | GCPZ16 |
| EAN-code | 8713574194090 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montageplaat voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Lessenaars |
| Type nummer | GCPZ16 |
| Omschrijving | Montageplaat, 1600 |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Hoogte | 790 mm |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Verzinkt |
| Breedte | 1.6 mm |
| Geperforeerd | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 25 kg |
| Afmeting verpakking | 0,1 x 1,6 x 0,79 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 246,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st