nVent Hoffman - Koelunit voor kast/lessenaar - G280426G102
Brutoprijs
4.128,00
nVent Hoffman - Koelunit voor kast/lessenaar - G280426G102
Ons artikelnummer
4127742
Artikelnummer fabrikant
G280426G102
Type nummer
G280426G102
EAN-code
8713574238336
Hoogte
726 mm
Diepte
259 mm
Breedte
432 mm
Spanningstype
AC
Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz
220 - 230 V
Productomschrijving
G280426G102 SPECTRA ACP-SS 126
SpectraCool geavanceerde corrosiebescherming niv. 1, 4000 BTU 230 V, g
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Koelunit voor kast/lessenaar" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4127742 |
| Artikelnummer fabrikant | G280426G102 |
| EAN-code | 8713574238336 |
| Artikelklasse (ETIM) | Koelunit voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Algemene Accessoires |
| Type nummer | G280426G102 |
| Omschrijving | Spectra ACP-SS 1260W, 230V |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Hoogte | 726 mm |
| Diepte | 259 mm |
| Breedte | 432 mm |
| Spanningstype | AC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 220 - 230 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 220 - 230 V |
| Met temperatuurregeling | Ja |
| Functie master/slave | Nee |
| Model | Lucht/lucht |
| Toerentalgeregeld | Nee |
| Met verwarmingsfunctie | Nee |
| Totaal koelvermogen volgens EN 14511 bij 35/35 °C | 1.44 W |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 55 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 42,18 kg |
| Afmeting verpakking | 0,838 x 0,533 x 0,838 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4.128,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st