nVent Hoffman - Koelunit voor kast/lessenaar - G280416G051
Brutoprijs
3.954,00
nVent Hoffman - Koelunit voor kast/lessenaar - G280416G051
Ons artikelnummer
4127739
Artikelnummer fabrikant
G280416G051
Type nummer
G280416G051
EAN-code
8713574238039
Hoogte
725 mm
Diepte
256 mm
Breedte
431 mm
Spanningstype
AC
Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz
100 - 115 V
Productomschrijving
G280416G051 SPECTRA BINNEN-SS,
SpectraCool G28 voor binnengebruik, 4000 BTU 115 V, geborsteld, roestv
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Koelunit voor kast/lessenaar" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4127739 |
| Artikelnummer fabrikant | G280416G051 |
| EAN-code | 8713574238039 |
| Artikelklasse (ETIM) | Koelunit voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Algemene Accessoires |
| Type nummer | G280416G051 |
| Omschrijving | Spectra Binnen-SS,1000W,115V |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Hoogte | 725 mm |
| Diepte | 256 mm |
| Breedte | 431 mm |
| Spanningstype | AC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 100 - 115 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 115 V |
| Met temperatuurregeling | Ja |
| Functie master/slave | Nee |
| Model | Lucht/lucht |
| Toerentalgeregeld | Nee |
| Met verwarmingsfunctie | Nee |
| Totaal koelvermogen volgens EN 14511 bij 35/35 °C | 1.17 W |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 55 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 38,56 kg |
| Afmeting verpakking | 0,838 x 0,533 x 0,838 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3.954,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st