nVent Hoffman - Koelunit voor kast/lessenaar - A3003YZHM
Brutoprijs
3.689,00
nVent Hoffman - Koelunit voor kast/lessenaar - A3003YZHM
Ons artikelnummer
4127365
Artikelnummer fabrikant
A3003YZHM
Type nummer
A3003YZHM
EAN-code
8713574247505
Hoogte
140 mm
Diepte
140 mm
Breedte
273 mm
Met temperatuurregeling
Nee
Functie master/slave
Nee
Productomschrijving
A3003YZHM SYSTEEM GROOT VOLUME
Systeem groot volume, horiz.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Koelunit voor kast/lessenaar" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4127365 |
| Artikelnummer fabrikant | A3003YZHM |
| EAN-code | 8713574247505 |
| Artikelklasse (ETIM) | Koelunit voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Roestvaststaal |
| Type nummer | A3003YZHM |
| Omschrijving | Systeem groot volume, horiz. |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Hoogte | 140 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Breedte | 273 mm |
| Met temperatuurregeling | Nee |
| Functie master/slave | Nee |
| Model | Lucht/lucht |
| Toerentalgeregeld | Nee |
| Met verwarmingsfunctie | Nee |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -20 - 55 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 5,72 kg |
| Afmeting verpakking | 0,279 x 0,457 x 0,457 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3.689,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st