nVent Hoffman - Kabel/draadgeleider voor kast/lessenaar - CABP500
Brutoprijs
50,30
nVent Hoffman - Kabel/draadgeleider voor kast/lessenaar - CABP500
Ons artikelnummer
2099690
Artikelnummer fabrikant
CABP500
Type nummer
CABP500
EAN-code
8713574185166
Model
Overig
Materiaal
Overig
Geschikt voor 19 inch montage
Nee
Breedte
500 mm
Hoogte
45 mm
Productomschrijving
CABP500 TREKONTLASTINGSR. 500 KABEL TREKONTLASTINGSRAIL 500
Kabel trekontlastingsrail, 500, verzinkt, gemonteerd onder bodemplaat
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2099690 |
| Artikelnummer fabrikant | CABP500 |
| EAN-code | 8713574185166 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabel/draadgeleider voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Vloerstaande kasten |
| Type nummer | CABP500 |
| Omschrijving | Kabel trekontlastingsrail, 500 |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Model | Overig |
| Materiaal | Overig |
| Geschikt voor 19 inch montage | Nee |
| Breedte | 500 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Lengte | 500 mm |
| Kleur | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 2 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,2 kg |
| Afmeting verpakking | 0,072 x 1 x 0,09 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 50,30 per 1 st |
Artikel bevat 2 st