nVent Hoffman - Kabel/draadgeleider voor kast/lessenaar - CABP1200
Brutoprijs
117,00
nVent Hoffman - Kabel/draadgeleider voor kast/lessenaar - CABP1200
Ons artikelnummer
1138141
Artikelnummer fabrikant
CABP1200
Type nummer
CABP1200
EAN-code
8713574065963
Model
Overig
Materiaal
Overig
Geschikt voor 19 inch montage
Nee
Breedte
1200 mm
Hoogte
45 mm
Productomschrijving
CABP1200 TREKONTL.RAIL (4ST) KABELTREKONTLASTINGSRAIL
Kabel trekontlasting, 1200, verzinkt, gemonteerd onder bodemplaat
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1138141 |
| Artikelnummer fabrikant | CABP1200 |
| EAN-code | 8713574065963 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabel/draadgeleider voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Vloerstaande kasten |
| Type nummer | CABP1200 |
| Omschrijving | Kabel trekontlasting, 1200 |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Model | Overig |
| Materiaal | Overig |
| Geschikt voor 19 inch montage | Nee |
| Breedte | 1200 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Lengte | 1200 mm |
| Kleur | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 4 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,5 kg |
| Afmeting verpakking | 0,144 x 4,8 x 0,18 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 117,00 per 1 st |
Artikel bevat 4 st