nVent Hoffman - Deursluiting voor kast/lessenaar - ALLS304
Brutoprijs
45,20
nVent Hoffman - Deursluiting voor kast/lessenaar - ALLS304
Ons artikelnummer
1030129
Artikelnummer fabrikant
ALLS304
Type nummer
ALLS304
EAN-code
8713574077256
Productomschrijving
ALLS304 ROESTVASTSTALEN SLOT
Slot, SS304, dubbele baard 3mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1030129 |
| Artikelnummer fabrikant | ALLS304 |
| EAN-code | 8713574077256 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deursluiting voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Roestvaststaal |
| Type nummer | ALLS304 |
| Omschrijving | Slot, SS304, dubbele baard 3mm |
| Land van Oorsprong | SE |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,1 kg |
| Afmeting verpakking | 0,05 x 0,06 x 0,05 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 45,20 per 1 st |
Artikel bevat 1 st