nVent Hoffman - Deur/bedieningstableau (kast/lessenaar) - DNSS1816L
Ons artikelnummer
3085826
Artikelnummer fabrikant
DNSS1816L
Type nummer
DNSS1816L
EAN-code
8713574219304
Model
Beschermdeur
Uitvoering als zichtdeur
Nee
Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar
Nee
Breedte
800 mm
Hoogte
1.8 mm
Productomschrijving
DNSS1816L Standaard deur, 1800x800, Roestvaststaal 304, binnenwerk dubbele baard
Standaard deur, 1800x800, Roestvaststaal 304, binnenwerk dubbele baard
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3085826 |
| Artikelnummer fabrikant | DNSS1816L |
| EAN-code | 8713574219304 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deur/bedieningstableau (kast/lessenaar) |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Roestvaststaal |
| Type nummer | DNSS1816L |
| Omschrijving | Standaard deur, 1800x800 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Beschermdeur |
| Uitvoering als zichtdeur | Nee |
| Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar | Nee |
| Breedte | 800 mm |
| Hoogte | 1.8 mm |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 31,5 kg |
| Afmeting verpakking | 0,1 x 0,8 x 1,8 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 805,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st