nVent Hoffman - Deur/bedieningstableau (kast/lessenaar) - DNSS1810L
Ons artikelnummer
3085840
Artikelnummer fabrikant
DNSS1810L
Type nummer
DNSS1810L
EAN-code
8713574219267
Model
Beschermdeur
Uitvoering als zichtdeur
Nee
Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar
Nee
Breedte
500 mm
Hoogte
1.8 mm
Productomschrijving
DNSS1810L Standaard deur, 1800x500, Roestvaststaal 304, binnenwerk dubbele baard
Standaard deur, 1800x500, Roestvaststaal 304, binnenwerk dubbele baard
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3085840 |
| Artikelnummer fabrikant | DNSS1810L |
| EAN-code | 8713574219267 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deur/bedieningstableau (kast/lessenaar) |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Roestvaststaal |
| Type nummer | DNSS1810L |
| Omschrijving | Standaard deur, 1800x500 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Beschermdeur |
| Uitvoering als zichtdeur | Nee |
| Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar | Nee |
| Breedte | 500 mm |
| Hoogte | 1.8 mm |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 30,45 kg |
| Afmeting verpakking | 0,1 x 0,5 x 1,8 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 673,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st