nVent Hoffman - Deur/bedieningstableau (kast/lessenaar) - DN2008R5
Brutoprijs
372,00
nVent Hoffman - Deur/bedieningstableau (kast/lessenaar) - DN2008R5
Ons artikelnummer
1295119
Artikelnummer fabrikant
DN2008R5
Type nummer
DN2008R5
EAN-code
8713574218161
Model
Beschermdeur
Uitvoering als zichtdeur
Nee
Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar
Nee
Breedte
793 mm
Hoogte
1982 mm
Productomschrijving
DN2008R5 STANDAARD DEUR 2000X800
Standaard deur, 2000x800, Plaatstaal, binnenwerk dubbele baard 3 mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1295119 |
| Artikelnummer fabrikant | DN2008R5 |
| EAN-code | 8713574218161 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deur/bedieningstableau (kast/lessenaar) |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Vloerstaande kasten |
| Type nummer | DN2008R5 |
| Omschrijving | Standaard deur, 2000x800 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Beschermdeur |
| Uitvoering als zichtdeur | Nee |
| Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar | Nee |
| Breedte | 793 mm |
| Hoogte | 1982 mm |
| Diepte | 17 mm |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Kleur | Grijs |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 31,45 kg |
| Afmeting verpakking | 0,1 x 0,8 x 2 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 372,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st