nVent Hoffman - Deur/bedieningstableau (kast/lessenaar) - DN2006LR5
Brutoprijs
383,00
nVent Hoffman - Deur/bedieningstableau (kast/lessenaar) - DN2006LR5
Ons artikelnummer
1230794
Artikelnummer fabrikant
DN2006LR5
Type nummer
DN2006LR5
EAN-code
8713574218123
Model
Beschermdeur
Uitvoering als zichtdeur
Nee
Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar
Nee
Breedte
593 mm
Hoogte
1982 mm
Productomschrijving
DN2006LR5 DEUR 2000X600 STANDAARD DEUR 2000x600 LINKS
Standaard deur, 2000x600, Plaatstaal, binnenwerk dubbele baard 3 mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1230794 |
| Artikelnummer fabrikant | DN2006LR5 |
| EAN-code | 8713574218123 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deur/bedieningstableau (kast/lessenaar) |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Vloerstaande kasten |
| Type nummer | DN2006LR5 |
| Omschrijving | Standaard deur, 2000x600 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Beschermdeur |
| Uitvoering als zichtdeur | Nee |
| Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar | Nee |
| Breedte | 593 mm |
| Hoogte | 1982 mm |
| Diepte | 17 mm |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Kleur | Grijs |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 28,67 kg |
| Afmeting verpakking | 0,1 x 0,6 x 2 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 383,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st