nVent Hoffman - Deur/bedieningstableau (kast/lessenaar) - DN1806RR5
Brutoprijs
306,00
nVent Hoffman - Deur/bedieningstableau (kast/lessenaar) - DN1806RR5
Ons artikelnummer
1952741
Artikelnummer fabrikant
DN1806RR5
Type nummer
DN1806RR5
EAN-code
8713574218017
Model
Beschermdeur
Uitvoering als zichtdeur
Nee
Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar
Nee
Breedte
593 mm
Hoogte
1782 mm
Productomschrijving
DN1806RR5 STANDAARD DEUR
Standaard deur, 1800x600, Plaatstaal, binnenwerk dubbele baard 3 mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1952741 |
| Artikelnummer fabrikant | DN1806RR5 |
| EAN-code | 8713574218017 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deur/bedieningstableau (kast/lessenaar) |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Vloerstaande kasten |
| Type nummer | DN1806RR5 |
| Omschrijving | Standaard deur, 1800x600 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Beschermdeur |
| Uitvoering als zichtdeur | Nee |
| Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar | Nee |
| Breedte | 593 mm |
| Hoogte | 1782 mm |
| Diepte | 17 mm |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Kleur | Grijs |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 14 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 22,75 kg |
| Afmeting verpakking | 0,1 x 0,6 x 1,8 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 306,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st