nVent Hoffman - Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar - UFCP6401
Brutoprijs
93,80
nVent Hoffman - Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar - UFCP6401
Ons artikelnummer
2101704
Artikelnummer fabrikant
UFCP6401
Type nummer
UFCP6401
EAN-code
8713574100763
Hoogte
615 mm
Materiaal
Kunststof
Breedte
415 mm
Uitvoering oppervlakte
Onbehandeld
Geschikt voor bouwbreedte kast
415 mm
Productomschrijving
UFCP6401 AFDEKPLAAT 615X415 AFDEKPLAAT BINNEN 615X415
Afdekplaat binnen, 615x415, Polyester
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2101704 |
| Artikelnummer fabrikant | UFCP6401 |
| EAN-code | 8713574100763 |
| Artikelklasse (ETIM) | Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Polyester |
| Type nummer | UFCP6401 |
| Omschrijving | Afdekplaat binnen, 615x415 |
| Land van Oorsprong | BE |
Technisch
| Hoogte | 615 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 415 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 415 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,1 kg |
| Afmeting verpakking | 0,16 x 0,436 x 0,646 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 93,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st