nVent Hoffman - Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar - UMF6403
Brutoprijs
111,00
nVent Hoffman - Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar - UMF6403
Ons artikelnummer
2101740
Artikelnummer fabrikant
UMF6403
Type nummer
UMF6403
EAN-code
8713574100626
Model
Montagerail
Hoogte
615 mm
Breedte
415 mm
Materiaal
Kunststof
Kleur
Grijs
Productomschrijving
UMF6403 MONTAGEFRAME 615X415 MONTAGEFRAME 615X415
Montageframe, 615x415
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2101740 |
| Artikelnummer fabrikant | UMF6403 |
| EAN-code | 8713574100626 |
| Artikelklasse (ETIM) | Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Polyester |
| Type nummer | UMF6403 |
| Omschrijving | Montageframe, 615x415 |
| Land van Oorsprong | BE |
Technisch
| Model | Montagerail |
| Hoogte | 615 mm |
| Breedte | 415 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7.04 |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 415 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 615 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,35 kg |
| Afmeting verpakking | 0,04 x 0,1 x 0,646 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 111,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st