nVent Hoffman - Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar - ESFS318
Ons artikelnummer
2100566
Artikelnummer fabrikant
ESFS318
Type nummer
ESFS318
EAN-code
8713574205543
Model
Zwenkraam
Hoogte
1.6 mm
Materiaal
Overig
Kleur
Grijs
RAL-nummer
7.04
Productomschrijving
ESFS318 ZWENKRAAM ZIJDE 1600 ZWENKRAAM ZIJDE 1600
Zwenkraam zijde, 1600
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2100566 |
| Artikelnummer fabrikant | ESFS318 |
| EAN-code | 8713574205543 |
| Artikelklasse (ETIM) | Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Vloerstaande kasten |
| Type nummer | ESFS318 |
| Omschrijving | Zwenkraam zijde, 1600 |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Model | Zwenkraam |
| Hoogte | 1.6 mm |
| Materiaal | Overig |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7.04 |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 1.6 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 21,95 kg |
| Afmeting verpakking | 0,2 x 0,8 x 1,6 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 528,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st