nVent Hoffman - Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar - ESFC406
Ons artikelnummer
2100557
Artikelnummer fabrikant
ESFC406
Type nummer
ESFC406
EAN-code
8713574205468
Hoogte
1867 mm
Breedte
499 mm
Materiaal
Overig
Kleur
Overig
Geschikt voor bouwbreedte kast
19.69 mm
Productomschrijving
ESFC406 ZWENKRAAM 2000 ZWENKRAAM 2000
Zwenkraam, 2000
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2100557 |
| Artikelnummer fabrikant | ESFC406 |
| EAN-code | 8713574205468 |
| Artikelklasse (ETIM) | Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Vloerstaande kasten |
| Type nummer | ESFC406 |
| Omschrijving | Zwenkraam, 2000 |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Hoogte | 1867 mm |
| Breedte | 499 mm |
| Materiaal | Overig |
| Kleur | Overig |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 19.69 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 13,85 kg |
| Afmeting verpakking | 0,2 x 0,8 x 2 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 503,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st