nVent Hoffman - Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar - ESFC316
Ons artikelnummer
2100555
Artikelnummer fabrikant
ESFC316
Type nummer
ESFC316
EAN-code
8713574205444
Model
Zwenkraam
Hoogte
1.6 mm
Materiaal
Overig
Kleur
Overig
Geschikt voor bouwhoogte kast
1.6 mm
Productomschrijving
ESFC316 ZWENKRAAM 1600 ZWENKRAAM 1600
Zwenkraam, 1600
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2100555 |
| Artikelnummer fabrikant | ESFC316 |
| EAN-code | 8713574205444 |
| Artikelklasse (ETIM) | Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Vloerstaande kasten |
| Type nummer | ESFC316 |
| Omschrijving | Zwenkraam, 1600 |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Model | Zwenkraam |
| Hoogte | 1.6 mm |
| Materiaal | Overig |
| Kleur | Overig |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 1.6 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 12,39 kg |
| Afmeting verpakking | 0,2 x 0,8 x 1,6 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 449,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st