nVent Hoffman - Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar - ECHD50
Ons artikelnummer
4127488
Artikelnummer fabrikant
ECHD50
Type nummer
ECHD50
EAN-code
8713574236776
Hoogte
480 mm
Breedte
350 mm
Materiaal
Metaal
Productomschrijving
ECHD50 BESCHERMKAP HD, 480X350
Beschermkap HD, 480x350x110, SS304, EF(A) 500
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4127488 |
| Artikelnummer fabrikant | ECHD50 |
| EAN-code | 8713574236776 |
| Artikelklasse (ETIM) | Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Roestvaststaal |
| Type nummer | ECHD50 |
| Omschrijving | Beschermkap HD, 480x350x110 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Hoogte | 480 mm |
| Breedte | 350 mm |
| Materiaal | Metaal |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4,95 kg |
| Afmeting verpakking | 0,12 x 0,35 x 0,48 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 292,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st