nVent Hoffman - Armatuur (kast/lessenaar) - EL900D
Ons artikelnummer
3360117
Artikelnummer fabrikant
EL900D
Type nummer
EL900D
EAN-code
8713574231672
Lengte
315 mm
Met contactdoos
Nee
Uitvoering elektrische aansluiting
Stekker/koppeling
Lampvermogen
9 W
Met lichtsensor
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
EL900D KASTVERLICHTING
Licht 900lm TPS +, 120-230V 50/60Hz
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3360117 |
| Artikelnummer fabrikant | EL900D |
| EAN-code | 8713574231672 |
| Artikelklasse (ETIM) | Armatuur (kast/lessenaar) |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Algemene Accessoires |
| Type nummer | EL900D |
| Omschrijving | Licht 900lm TPS + |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lengte | 315 mm |
| Met contactdoos | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Stekker/koppeling |
| Lampvermogen | 9 W |
| Met lichtsensor | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Met aan/uitschakelaar | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP64 |
| Nom. spanning | 100 - 240 V |
| Spanningstype | AC |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Montagewijze | Montageclip |
| Geschikt voor 19 inch montage | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,55 kg |
| Afmeting verpakking | 0,15 x 0,5 x 0,15 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 189,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st