nVent Eriflex - Litze - Litzes op rol
Brutoprijs
290,25
nVent Eriflex - Litze - Litzes op rol
Ons artikelnummer
1151482
Artikelnummer fabrikant
557220
Type nummer
Litzes op rol
EAN-code
3479775572208
Geleidermateriaal
Koper
Nom. geleiderdoorsnede
8 mm²
Samenstelling geleider
Klasse 5 = soepel
Geleidervorm
Vlak/plat
Kabelbreedte circa
8 mm
Productomschrijving
557220 FTCB 15-8 PLATTE LITZE VERTIND
Platte vertind koperen aardingslitze op rol FTCB15-8, 65 A nominale stroom, 15,78 kcmil (8 mm²), 82' (25 m).
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1151482 |
| Artikelnummer fabrikant | 557220 |
| EAN-code | 3479775572208 |
| Artikelklasse (ETIM) | Litze |
| Merk | nVent Eriflex |
| Serie | Litzes op rol |
| Type nummer | Litzes op rol |
| Omschrijving | Platte Litze op rol vertind koper, 8 mm², 25 m |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Nom. geleiderdoorsnede | 8 mm² |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Geleidervorm | Vlak/plat |
| Kabelbreedte circa | 8 mm |
| Kabelhoogte circa | 1.5 mm |
| Oppervlakte geleider | Vertind |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 18 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 25 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,82 kg |
| Afmeting verpakking | 0,236 x 0,242 x 0,01 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 290,25 per 1 st |
Artikel bevat 25 m