nVent Eriflex - Isolator - ISO-TP isolator, metrische draad
Brutoprijs
12,54
nVent Eriflex - Isolator - ISO-TP isolator, metrische draad
Ons artikelnummer
1142850
Artikelnummer fabrikant
548590
Type nummer
ISO-TP isolator, metrische draad
EAN-code
3479775485904
Boutmaat (metrisch)
10
Lengte
50 mm
Buitendiameter
41 mm
Productomschrijving
548590 ISO TP 50M10 ISOLATOR
Laagspanningsisolator. ISOTP50M10, metr. draad, 1,969" (50 mm), zeskant 50 mm breed, M10-draad.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1142850 |
| Artikelnummer fabrikant | 548590 |
| EAN-code | 3479775485904 |
| Artikelklasse (ETIM) | Isolator |
| Merk | nVent Eriflex |
| Serie | Laagspanningsisolatoren |
| Type nummer | ISO-TP isolator, metrische draad |
| Omschrijving | Laagspanningsisolatoren, metr. schroefdraad, 50 mm |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Boutmaat (metrisch) | 10 |
| Lengte | 50 mm |
| Buitendiameter | 41 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 25 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,98 kg |
| Afmeting verpakking | 0,262 x 0,156 x 0,106 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 12,54 per 1 st |
Artikel bevat 1 st