nVent Eriflex - Inbouwunit met verdeelklemmen - Vermogenklemmen
Brutoprijs
27,87
nVent Eriflex - Inbouwunit met verdeelklemmen - Vermogenklemmen
Ons artikelnummer
1156252
Artikelnummer fabrikant
561132
Type nummer
Vermogenklemmen
EAN-code
Hoogte
205.7 mm
Diepte
65 mm
Max.(meet)stroom
290 A
Breedte
52.3 mm
Aantal polen
1
Productomschrijving
561132 SBLL250 VERMOGENSKLEM
Vermogenaansluitblokken zijn verbindingsapparaten voor het aansluiten van elektrische verbindingen tussen primaire en secundaire schakelborden, of voor machines of industriële apparatuur. kabelschoen-naar-kabelschoen-aansluitklem SBLL-250.
Dit is een outlet-artikel. De prijs geldt enkel zolang de voorraad strekt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1156252 |
| Artikelnummer fabrikant | 561132 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Inbouwunit met verdeelklemmen |
| Merk | nVent Eriflex |
| Serie | Vermogenklemmen |
| Type nummer | Vermogenklemmen |
| Omschrijving | SBLL-250 Lug-to-Lug Power Terminal |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Hoogte | 205.7 mm |
| Diepte | 65 mm |
| Max.(meet)stroom | 290 A |
| Breedte | 52.3 mm |
| Aantal polen | 1 |
| Met PE-rail | Nee |
| Met nulrail | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 260 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,24 kg |
| Afmeting verpakking | 0,214 x 0,07 x 0,06 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 27,87 per 1 st |
Artikel bevat 1 st